Zbird Jewellery
ИНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
ювелирных украшений
 
В корзине:
Бесплатно с мобильных
0 800 75 25 50
Другие номера
(044)2331624
(063)2331624
(066)2331624

UA Модна

ЧОГО ХОЧУТЬ ЖІНКИ? ІДЕЇ ПОДАРУНКІВ НА 8 БЕРЕЗНЯ ВІД УКРАЇНСЬКИХ БРЕНДІВ

 
 

ZBIRD - Український бренд, який спеціалізується на виготовленні ексклюзивних прикрас з коштовним камінням.
В асортименті є широкий вибір вишуканих аксесуарів, а саме сережок, підвісок, перснів, браслетів… Проте основним напрямком бренду є виготовлення обручок і перстнів для заручин. Виробники започаткували унікальну традицію: вони дарують діамант кожній парі, яка купує обручки.
 


Цей камінь вміщується в середину обручки - з внутрішнього боку він не заважає, а з зовнішньої його не видно. Засновники переконані, що камені, як подарунки природи, несуть в собі позитивну енергію, яку передають власнику виробу.

До бренду ZBIRD ви також можете звернутися за індивідуальним замовленням. Виробники виготовляють прикраси будь-якої складності з золота та платини, з діамантами. Ви можете обрати камінь, який ближче вам енергетично або який підходить по знаку зодіаку. Терміни виготовлення складають 14-21 робочих днів.

8 березня - це прекрасна можливість зробити своїм коханим, мамам, сестрам і подругам дійсно приємний подарунок та проявити свою любов. Прикраси від бренду ZBIRD поєднують в собі вишукану жіночність і тепло весняного настрою. Каблучки, сережки чи стильні браслети з улюбленими каменями – тут кожен зможе вибрати ті ювелірні вироби, які підкреслять індивідуальність кожної жінки.
 Источник: http://www.uamodna.com/articles/chogo-hochutj-zhinky-ideyi-podarunkiv-na-8-bereznya-vid-ukrayinsjkyh-brendiv/
 

 
Оставьте Ваш e-mail и получите бриллиант в подарок уже при первой покупке