дизайн студия
ювелирных украшений

Бесплатно с мобильных

0 800 75 25 50

UA Модна

ЧОГО ХОЧУТЬ ЖІНКИ? ІДЕЇ ПОДАРУНКІВ НА 8 БЕРЕЗНЯ ВІД УКРАЇНСЬКИХ БРЕНДІВ

 
 

ZBIRD - Український бренд, який спеціалізується на виготовленні ексклюзивних прикрас з коштовним камінням.
В асортименті є широкий вибір вишуканих аксесуарів, а саме сережок, підвісок, перснів, браслетів… Проте основним напрямком бренду є виготовлення обручок і перстнів для заручин. Виробники започаткували унікальну традицію: вони дарують діамант кожній парі, яка купує обручки.
 


Цей камінь вміщується в середину обручки - з внутрішнього боку він не заважає, а з зовнішньої його не видно. Засновники переконані, що камені, як подарунки природи, несуть в собі позитивну енергію, яку передають власнику виробу.

До бренду ZBIRD ви також можете звернутися за індивідуальним замовленням. Виробники виготовляють прикраси будь-якої складності з золота та платини, з діамантами. Ви можете обрати камінь, який ближче вам енергетично або який підходить по знаку зодіаку. Терміни виготовлення складають 14-21 робочих днів.

8 березня - це прекрасна можливість зробити своїм коханим, мамам, сестрам і подругам дійсно приємний подарунок та проявити свою любов. Прикраси від бренду ZBIRD поєднують в собі вишукану жіночність і тепло весняного настрою. Каблучки, сережки чи стильні браслети з улюбленими каменями – тут кожен зможе вибрати ті ювелірні вироби, які підкреслять індивідуальність кожної жінки.
 Источник: http://www.uamodna.com/articles/chogo-hochutj-zhinky-ideyi-podarunkiv-na-8-bereznya-vid-ukrayinsjkyh-brendiv/
 

Если Вы перелистали сотни каталогов, но так и не можете угадать какое украшение приглянется Вашей невесте, остановитесь на классике. Это красиво и это дорого. По центру такого колечка может стоять бриллиант, сапфир, рубин или изумруд круглой формы. В этом сезоне солитерные украшения вновь вернули утраченную популярность.
Витончені прикраси та незрівнянні діаманти завжди були вірними супутниками представниць прекрасної статі. Продумані та стильні прикраси здатні пожвавити будь-який образ, додавши йому оригінальності та вишуканості.
Стрімко розвиваючись, мода на аксесуари пропонує безліч незвичайних рішень. Сьогодні чарівні клієнтки мають змогу вибирати серед великої кількості ювелірних брендів, немало з яких — українські.
facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.
На российском рынке коммерческой недвижимости промышленные помещения занимают особое место, что связано со многими факторами, главнейшим из которых является зафиксированный рост спроса на данный вид недвижимости ... далее